Ubytování

    Ubytování na Statku Sedlečko nabízíme ve dvou prázdninových domcích. Jedná se  o dva jednopatrové domky, každý s kapacitou 9 lůžek rozdělených do 4 ložnic a s možností rozložení pohovky v obývacím pokoji na 1,5 lůžka, jakožto přistýlky.

Dále každý domek disponuje dvěma koupelnami (jedna s vanou a s WC, druhá se sprchovým koutem), samostatným WC a kompletně vybavenou kuchyní s obývacím prostorem. U domečků je též jedna zastřešená a jedna nezastřešená terasa s možností venkovního posezení.

Cena za ubytování je bez snídaně, ty  je však možné dokoupit na recepci hotelu v areálu Dvůr Krutěnice. Cena snídaně je 150,- Kč a je podávána formou bufetu v restauraci hotelu.

Dále je možno dokoupit i ostatní služby jako masáže, saunu, víceúčelové hřiště a podobně. Všechny tyto služby najdete v hlavním areálu hotelu ( ceník služeb ZDE ).

Celý areál Sedlečko je oplocený, přístupný branou na dálkové ovládání. Samozřejmostí jsou parkovací místa pro hosty uvnitř areálu. U domečků se nachází náš chovný rybník, kde je možné rybařit nebo si půjčit loďku na projížďku (zapůjčení loďky a koupě povolenky k rybolovu je možné na recepci hotelu).

Fotogalerie

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ - za 1 domeček

Termín Ubytování na víkend (Pá – Ne) Ubytování na celý týden
03. 01. – 23. 12. 5 000,- Kč 11 000,- Kč
25. 12. – 01. 01. 7 500,- Kč 15 000,- Kč

Kontakt pro rezervaci:

Tel.: +420 724 558 337
E-mail:  recepce@dvurkrutenice.cz

Možné je poslat i poptávkový formulář z našich stránek, na který se Vám ozveme zpět.

Formulář najdete ZDE