Všeobecné informace

„Zdá se, že se tu zastavil čas. Snad právě proto byl tento kout ušetřen řady civilizačních vymožeností dnešní doby a může svým návštěvníkům nabídnout klid a pohodu.“

Dvůr Krutěnice je zrekonstruovaný poplužní dvůr. Prošel velkými změnami a rozšířením služeb až do současné podoby hotelového areálu s nejmodernější jezdeckou halou a širokou možností venkovních aktivit.

Ubytování exteriér

Pro naše hosty máme připraveno 18 individuálně zařízených pokojů a apartmánů, které jsou unikátní stejně jako hotel sám. Každý z nich má svůj vlastní styl a je vybaven s maximální péčí a důrazem na každý detail. Hosté si mohou vybrat z 2, 3, 4, 5 a 6 lůžkových pokojů v HOTELU ****   a v  PENZIONU ***. Někteří hosté uvítají luxusní apartmány VE VĚŽI ****.

Nabízíme také ubytování v DOMEČCÍCH na Statku Sedlečko, vzdálených 2 km od hlavního hotelového areálu. Jako příjemnou vzpomínku na svůj pobyt si hosté mohou rovněž zakoupit dárkové předměty s logem, výrobky z řezbářství Tittl nebo slaďoučký med ze Šumavy.

Ubytování

Celý areál, vyjma letní terasy, je nekuřácký. Věříme, že toto opatření podporuje filozofii zdravého ducha ve zdravém těle, která je základem fungování zdejšího zařízení.

                                                                            

 

 

 

 

Galerie ubytování Fotogalerie »

Recepce